| mgtow a întrebat:

Daca Lewis Hamilton se intoarce la Mclaren ar avea sanse sa castige campionatul mondial de F1? Button cel mult a avansat pe 5ª pozitie si mercedes pare ca ii baga bete in roate la pilotul englez.

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

E oarecum normal in opinia mea, mercedes sunt germani la fel cum e si rosberg si e normal sa-l simpatizeze. are sanse sa castige campionatul desi eu cred ca il va castiga Rosberg(n-am nimic cu hamilton chiar m-am bucurat cand a castigat) in plus cred ca vor asta si pentru shou e mai util sa castige rosberg intrucat ar fi o linie de vreo 6 campioni mondiali care se vor bate in sezonul 2015

| mgtow explică (pentru DimLight):

Dar HAM e prost pentru ca el nu vede ca echipa tine cu ROS, in McLaren facea treaba buna sper sa se intoarca inapoi