| unpunctpeharta a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Audi A4 B6 sedan din 2001 si nu sunt sigur daca am sau nu am subwoofer din fabrica. Cum as putea sa aflu? In ce parte ar trebui sa fie amplasat subwoofer-ul?

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Ai subwoofere. Dar nu cred ca e ce vrei tu. Masina vinde dotata standard cu 2 tweetere, 2 sau 4 difuzoare de medii, 2 difuzoare joase aka subwoofere. Dar nu o sa sai niciodata basul care il ai in momentu in care iti montezi un subwofer aftermarket impreuna cu un amplificator.Deci daca te referi la wooferul care iti face plamanii sa virbreze, nu, nu ai asa ceva in masina. Si cel mai probabil va trebui sa achizitionezi un woofer si un amplificator daca o sa vrei ca usa de la portbagajul tau sa zdrongane cand ascuali o piesa cu bas. Oricum bafta si spor la treaba in cazul in care te apuci de upgrade audio.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Audi sa nu te astepti cu un subwoofer laughing