| anonim_4396 a întrebat:

De unde mi-as putea procura un scuter electric pentru persoane cu dizabilitati? Din acela cu 3-4 roti...Am un handicap locomotor si mi-ar prinde bine un astfel de scuter.

24 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Intra pe www.sfatul medicului.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu un triciclu electric, merge la 2 baterii auto, autonomie 35-45 Km.Tel0747382385

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o motocicleta CZ special modificata pentru handicap locomotor. 0760061671

| Zoltan_Cinino_1959 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut si eu cindva dar pentru asta trebuie sa ai carnet de conducere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pret ati fi dispus sa oferiti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu unul cu 4roti este adus recent din anglia si nu mai are cine sal foloseasca pret avantajos.tel 0747404088

| Zoltan_Cinino_1959 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ar interesa as i dori si poza val cadou pentru un handicapat ca mine precis ca are un pret bun
tel 0265578258

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi aici http://www.mobilitate-shop.ro/sprodus.php?id=5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.mobil60.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua. ma numesc Carmen Daniela.Eu am cumparat un scooter dimensiune mica 4222(independance) pentru baiatul meu, de pe site-ul de mai jos
www.mobilitate-shop.ro
Multumesc persoanei care a postat linkul.
o zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, am 2 buc pe stoc contacteaza-ma okaziiperfecte@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut suna-ma 0760119989 am 2 buc noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moto scuter cu 3 roti electric

| Alexia26 a răspuns:

Poti procura scuter electric pentru persoane cu dizabilitati de aici http://bagy2.blogspot.ro/2015/08/scutere-electrice-pentru-persoane-cu.html Sanatate multa!

| bosnea marinela a răspuns:

Cauta pe la case de ajutor crestini dupa evanghelie si vei fi ajutat de fundatii din strainatate.

| Zoltan_Cinino_1959 a răspuns (pentru bosnea marinela):

Marinela de 1 anii caut si pe la fundatii si nimic totul ieste pe banii un ajutor de valore coasta
gratis nu primesti nimic scuterele electrice au devenit afaceri dar daca tu poti atunci ajuta-ma sa primesc unul ca lumea un scuter electric de handicapat

| Gelu16 a răspuns:

Eu am cumparat asa ceva pentru sotia mea din Bucuresti, www.step2.com.ro.
Mai sunt si pe www.triciclete-adulti.ro. Sotia mea are scuterul de mai bine de 1 an, a fost nou, cu garantie, se incarca la priza normala, are autonomie 40 km.
I-a schimbat in bine viata, poate sa-si duca copilul la gradinita, sa faca piata si cumparaturile (poate sa intre cu el in magazin), etc.

| gzabi a răspuns:

Poti sa vezi cateva modele aici de scaune manuale sau electrice pentru persoane cu handicap locomotor http://www.scutece-adulti.ro/......u-handicap

| raducu4all a răspuns:

Modele noi gasesti aici https://www.scuteremedicale.ro ...Multa sanatate!

| Zoltan_Cinino_1959 a răspuns:

Am un scuter electric de handicapati marca bosteer fara acumlatoare pret 15000 ron

| Manofu_Costel_1962 a răspuns:

As vrea sa imi iau un scuter pentru handicapați dar dacă se poate in rate

| bunu23 a răspuns:

VAND SCUTER ELECTRIC, destinat persoanelor cu probleme de deplasare, cu scopul de a le facilita transportul pe distante lungi. Scuterul este de mica dimensiune, poate fi utilizat atat in exterior cat si in interiorul locuintei/institutiilor. Datorita dimensiunilor reduse, scuterul incape in lift si nu are o greutate foarte mare.

Scuterul este prevazut cu o baterie reincarcabila si cu incarcatorul acesteia

2, 400 neg, 0726391252, 0762635164

| Dubitoergo a răspuns:

Am un triciclu electric pentru persoane cu dizabilitati, putin utilizat. Autonomie mare, viteza acceptabila. Pret usor negociabil 3900 RON. Detalii la 0770753146.