| anonim_4396 a întrebat:

Doresc s-a schimb instructorul si masina,ce trebuie sa fac( nu suport instructorul asta, m-a ajutat de prea multe ori la sedintele de condus si nu mi-a explicat mai nimic) am picat orasul de 2 ori pe niste lucruri banale pe care el nu mi le a explicat.

2 răspunsuri:
| ivanhoe a răspuns:

Mergi la orice alt instructor, platesti orele pe care vrei tu sa le faci suplimentar si se rezolva. Acu' fie vorba intre noi, ce vrei sa-ti mai explice, ca doar teoria o sti, ca doar ai luat sala, nu? Succes!

| octa2021 a răspuns (pentru ivanhoe):

Da,sala am promovato, aici nu am probleme