| alinel0808 a întrebat:

Dupa cat timp te programeaza la traseu? ca saptamana viitoare dau sala!

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

Cred că depinde de judeţ şi de număul de oameni care dau examenu.Baftă încă o dată şi să-l iei din prima.

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuia sa te programezi prima data la examenul practic (de fapt, pentru primul examen trebuia s-o faca scoala de soferi) si examenul teoretic il puteai da oricand pana cu o zi inaintea programarii la cel practic. Solicita scolii sa te programeze ori mergi tu pentru programare. Numai bine!

| SantaAndrei a răspuns:

Puteai sa zici si orasul in care dai.....intre o saptamana si 2 luni, in functie de cati dau examenul.

| Changes a răspuns:

La mine a fost în următoarea zi.Baftă!

| alinel0808 explică (pentru Changes):

Ce bine ar fi si la mine sa fie la fel! mersi!

| Changes a răspuns (pentru alinel0808):

Cred că depinde de judeţ şi de număul de oameni care dau examenu.Baftă încă o dată şi să-l iei din prima.

| Babygirl90 a răspuns:

Daca iei sala saptamana urmatoare dai orasul.

| alinel0808 explică (pentru Babygirl90):

Pai un prieten a dat sala azi si la programat la traseu peste 3 saptamani

| Babygirl90 a răspuns (pentru alinel0808):

Ma mir... Eu am dat urmatoarea saptamana dupa sala, doar se putea amana daca nu vroiai sa dai cu un politist anume si atunci te reprogramau ei automat, dar in rest eu stiu ca tot asa e si acum, la o saptamana distanta.

| Lightmeup a răspuns:

Eu am dat azi sala si m-a programat tocmai pe 27 decembrie!

| alinel0808 explică (pentru Lightmeup):

Te-a programat super bine....pe mine prima oara cand am luat sala ma programat la 3 saptamani si ceva la traseu

| mira13 a răspuns:

Eu am dat examenul pe 1 iunie anul acesta dar iata cum au decurs lucrurile:dupa ce mi-am terminat scoala, am depus dosarul si mi-a programat orasul cam peste 3 saptamani iar eu trebuia sa-mi dau sala oricand pana atunci.deci aveai deja programarea la oras cand dadeai sala.s-au schimbat regulile dupa doar 4 luni?

| alinel0808 explică (pentru mira13):

Deci tovarasul meu a terminat scoala a depus dosarul si a dat sala care a luat-o cu 25 si la traseu la programat dupa 3 saptamani! la fel s-a intamplat si cu o colega de clasa! si eu stiam ca se da dupa 2 3 zile dupa ce ai luat sala

| mira13 a răspuns (pentru alinel0808):

Probabil s-au mai schimbat lucrurile de atunci. oricum, multa bafta!

| alinel0808 explică (pentru mira13):

Mersibig grin