| antonio803 a întrebat:

E adevarat după 15 zile pot sa dau dim nou traseul(după ce am plătit 6 ore obligatorii și am făcut 3 sedinte)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!

Dupa 15 zile te poti reinscrie/reprograma la urmatorea re-examinare la traseu, asdar vei avea de asteptat cel putin 1 luna pana la urmatoarea re-examinare!
In perioada asta de 15 zile ai obligatia sa mai iei 6 ore de conducere cu instructorul si chitanta platii acelor 6 ore, sa o atasezi la dosar, pentru re-examinare, ca dovada ca ai indeplinit conditiile legale.

4 răspunsuri:
| nyoentox2002 a răspuns:

Depinde cum sunt locuri, pe o cunoștință l-a programat peste o lună a aproape

| Ellie2emma a răspuns:

Nu știu, poate depinde de județ. aici la noi după ce îl pici trebuie sa aștepți 16 zile pana sa te poți duce la reprogramări.

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru Ellie2emma):

Se refera la proba practica

| Ellie2emma a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Pai da, așa e la noi in Suceava