| PuffSiAmDisparut a întrebat:

Este adevarat ca in America poti conduce o masina de la 16 ani cu un adult alaturi de tine?happy

Răspuns Câştigător
| AlLy_4922 a răspuns:

In America poti conduce un autovehicul de la 16 ani cu un adult care are si el perimis de conducere.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu cred, doar de la 20 de ani e sau 26

| elasexygagica a răspuns:

Da, asa este, conduci de la 16 ani cu un adult iar cand faci 18 poti sa umbli singur de capu tauwinking

| Andrada_5314 a răspuns:

Poti conduce de la 16 ani fara un adut langa tine in america primesc funda?

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Poti contuce de la 15-16 ani in america si desigur cu un adult langa tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, cu un adult langa tine si doar in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar doar in oras.

| TheCritic a răspuns:

Nu.De la 15 ani poti conduce cu un adult langa tine, de la 16 ani poti conduce singur, de la 18 poti sa iti iei o locuinta si de la 21 poti sa consumi alcool.