| AndreiAnd97 a întrebat:

Este adevarat ca in maxim 3 ani reapar taxe mari pentru masinile pe motorina din tara? Iar pe langa taxe cresc si asigurarea si impozitul masinii diesel? Si este adevarat ca se injumatateste pretul masinii diesel in acesti 3 ani? De exemplu o masina cumparata anul asta cu 4000 euro peste 3 ani valoreaza 2000 maxim?! Multumesc de pareri!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca nu avem de unde sa stim ce o sa se intample peste 3 ani cu taxele si preturile. O sa se schimbe cine stie cate guverne pana atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu auzisem de 1 ianuarie 2019