| Anonymous129 a întrebat:

Exista motoare de 125cc de plimbari? nu din acela stil moto gp
Si daca puteti sa imi dati niste exemplebig grin

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Sunt o groaza! Eu recomand Yamaha XT125X dar daca vrei sa le vezi pe toate cu tot cu caracteristici si pret uite aici o lista http://www.motoflash.ro/moto/search?p=&m=&c=9&pm=0&pe=&pw=&cc=&cp=&kg= sunt 4 pagini si ai absolut toate modelele de 125 existente din 2000 pana azi si mai vechi de 2000 nu se merita sa iti iei la 125 cmc deci oricum nu conteaza!

| a1doru a răspuns:

Aprilia clasic 125, honda vt 125 shadow, kawasaki 125 eliminator, suzuki gn 125, yamaha xvs 125 drag star, yamaha xv 125 virago...cred ca ai de unde alege rolling on the floor

| GuessWhoIAm a răspuns:

Aprilia RS.am avut eu