| kamikaze325 a întrebat:

>FUNDAcum pot repara zgarieturile mici de pe autoturismul meu, bineinteles fara sa o revopsesc. Exista solutii ceva?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Poftim aicea un "pix" care repara zgarieturile. Unchiul meu a folosit pe vw passat si i-au disparut.
http://www.produseteleshoping.com/Fix-it-Pro-Pix,p-1111.html

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Exista creioane de retus.

| ANAHsneaman a răspuns:

Era la teleshiping un fel de pix care repara zgarieturile nu mai stiu exact cum se numea dar incearcal aplici pe zgarieturile masinii si astepti sa se usuce apoi zgarieturile despar vecinul meu a incercat si iau disparut zgirieturile

| ombladon a răspuns (pentru ANAHsneaman):

Si dupa prima spalare apar iar zgarieturile...

| bogdanworld a răspuns:

Teoretic da, dar practic nu. sunt doar abureli ca sa iti ia banii. si cu polish si cu orice incerci vor ramane. am facut polish la masina mea, pentru zgarierturi fine care abia se vedeau si degeaba. totul e doar sa te prosteasca sa le dai bani. daca nu te deranjeaza las-o asa. daca te deranjeaza vopseste acea piesa

| kamikaze325 explică (pentru bogdanworld):

Mi-au zgariat-o in spatele blocului cu cheia cred...

| bogdanworld a răspuns:

Daca este cu cheia nu da banii pe pixuri minune. sunt niste vrajeli care vi le aruca astia la tv si pe net si tiganii la stopuri. in europa se vand cu 1 leu si ei la tv si pe net le vand la 100-200 lei ca pun multi botul...sunt niste chinezarii de rahat. asa am patit si eu la a mea. tocmai o cumparasem super etc, a doua zi zgariata pe toata lungimea ei. am fost la polish am dat 800 lei (este un suv si costa mai mult...) si ghici ce: nimic, la fel. asa ca nu arunca banii pe prostii. eu am revopsito la accidentul urmator big grin laughing ca daca tot a intrat unul in mine macar am vopsito pe banii asigurarii laughing