| mgtow a întrebat:

Hai sa ii tinem pumnii lui Hamilton la Formula 1 cine e de acord?
Chiar daca sperantele sunt mici speram sa castige 2º titlu mondial de F1winking

3 răspunsuri:
| Georgel26 a răspuns:

Salut~! Si eu sunt fan Hamilton.asa ca sa aiba drumul uscat big grin Formula 1 is the best motorsport:X:X

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, eu nu sunt de acord cu tine. Nu cred ca Hamilton a fost cel mai bun in anul acesta. Poate Webber, sau Vetel.Pa

| Romy69 a răspuns:

Va asigur ca va castiga alonso. Are vreo 20 de punte inaintea lu` Webber si lu` Vetel.