| mgtow a întrebat:

Cu cine tineti Fernando Alonso sau Lewis Hamilton? Pacat ca Hamilton a avut atatea esecuri in ultimele curse disputate, mi-ar place sa castige el.Sansele sunt f mici dar asta e.

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Sansele ca Hamilton sa castige sunt infime, daca tinem cont de faptul ca Alonso are 231 de puncte iar Hamilton doar 210 puncte. Oricum mai sunt 2 premii, Brazilia si Abu Dhabi, din cate stiu.Asa ca... Orice e posibil!
Eu tin cu Hamilton.Esecurile se datoreaza neatentiei, din punctul meu de vedere.Asa ca GOOO! Hamiltonhee hee!