| angerdragut a întrebat:

Hei! cine imi recomanda un instructor auto din Iasi as prefera sa fie mai in varsta ca sa se tina sa ma invete ceva! de scoala autoblak a auzit cineva? pareri! Ast rasp vostru

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In Iasi la Automobilistu cea dupa Pacurari este ok, sunt instructori foarte buni si nu neaparat in varsta, sunt si mai batrani daca iti plac tie astia dar... nu cred ca varsta conteaza, cei mai buni soferi sunt cei tineri obisnuiti cu traficul de la inceput dar... ma rog alegi ce vrei. Autoblak are instructori ok, sunt vreo 3 din cate stiu eu dar nu ii cunosc personal decat pe Seby Negara si pe Costica Margean care sunt destul de ok dar nu atat de batrani pe cat vrei tu cred laughing