| angerdragut a întrebat:

Cine imi recomanda o scoala auto buna din Iasi?

Răspuns Câştigător
| UnMizantrop a răspuns:

Mi-am schimba numele de mai sus big grin

4 răspunsuri:
| Rock10 a răspuns:

Eu am terminat scoala de soferi la firma "scoala de soferi VIP"(din baza 3) in aprilie anul asta. Pe un Ford Fiesta 1.6 diesel. Toate serviciile au fost super ok ( pret-750ron, reducere 100 lei pentru elevi/studenti, instructori foarte de treaba). Era o mica problema ca aveau foarte multi cursanti si faceam cam o sedinta pe saptamana, maxim2. Dar daca vorbesti cu instructorul din timp poate poti termina si mai repede.

| angerdragut explică (pentru Rock10):

Da am mai auzit de scoala Vip deci ca pret e accesibila, cat a durat scoala mai mult de 2 luni? si tia cerut diploma de studiu? multumesc mult

| UnMizantrop a răspuns:

Nu mai stiu daca mi.a cerut sau nu diploma(parca nu). A durat aproape 3luni pentru ca erau foarte aglomerati in perioada aia. Poti merge la ei la sediu si le poti spune de la inceput ca vrei sa termini mai repede si alte detalii. Eu am fost multumit de ei. Succeswinking

| angerdragut explică (pentru UnMizantrop):

Ok mersi mult o sa incerc si la Vip.te pup

| UnMizantrop a răspuns (pentru UnMizantrop):

Mi-am schimba numele de mai sus big grin