| anonim_4396 a întrebat:

am o problema mare cu hoverboard-ul. Mereu cand ma lovesc de ceva se stinge de tot si cand apas pe butonul de deschidere nu se aprinde, ca sa il aprind trebuie sa il bag la incarcat. Si e oribil sa se intample asta de fiecare data cand ies cu prietenii, sa ma lovesc de ceva iar hoverul(mi-e mai usor sa scriu asa) sa se inchida, plus ca atunci cand se intampla ce v-am spus mai sus, il bag la incarcat si imi arata rosu, adica n-are baterie. Din cauza problemei mi-e cam frica sa merg in picioare sau cu putina viteza, pentru ca nu numai cand ma lovesc de ceva se stinge dintr-o data, ci cand merg normal pur si simplu se stinge. Daca stiti care e problema..sau daca stiti cum sa rezolv problema(daca e problema) ori e stricat...eu cred ca ori incarcatorul s-a cam stricat si nu mai incarca bine, ori ce e in interiorul lui s-au facut..varza la cat s-a rostogolit. Un prieten mi-a zis ca cica se desface ca sa vezi ce e in interior si sa faci ceva acolo iar dupa nu o sa mai faca nimic, dar cred ca asta mi-a zis-o la misto. Sau l-am tinut destul de mult timp neincarcat si fara sa ma plimb pe el(cam 2 sau 3 luni)? Va rog ajutati-ma, chiar nu vreau ca 12 milioane sa se duca asa.

Răspuns Câştigător
| Denila123 a răspuns:

Desfal, si vezi ca ai un fir rupt ce nu mai face atingere

| Emmmmmanuela a răspuns (pentru Denila123):

Daca il desfac trebuie sa fac ceva la acel fir ca sa mearga, sau te-ai referit ca e distrus? Adica nu se mai poate face nimic

| Denila123 a răspuns (pentru Emmmmmanuela):

Dasfal, si uitate atent la toate componentele, plus condensatori si sa te uiți atent la fire care nu face atingere calumea,, daca nu ai experienta nu umbla,,

| Emmmmmanuela a răspuns (pentru Denila123):

Evident ca nu eu. Si daca nu face atingere ce trebuie facut?

| Emmmmmanuela a răspuns (pentru Denila123):

Dar cum il desfac?

| Emmmmmanuela a răspuns (pentru Denila123):

Si tot nu am inteles, bun, ma uit, dupa ce vad toate componentele si condensatorul ce trebuie sa ii fac? Ii pun partea la loc?

| Denila123 a răspuns (pentru Emmmmmanuela):

Cum ai Facebook, lasa-mi in privat link, vreau sa luam legatura si sa te ajut