| JuLlye a întrebat:

am o skoda octavia si as vreau sa stiu cum pot sa fac legatura dintre telefon sau ipod cu sistemul audio. trebuie sa cumpar ceva sau ce trebuie sa fac mai exact? si daca cumpar ceva va merge si pentru un ford? multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. be-loud.ro - da-le un telefon pentru o solutie.
handsfree prin bluetooth ar fi pentru mobil si un adaptor de la un port USB la un cablu care merge in spatele playerului.

| constantinescu98 a răspuns:

Cand mai treci pe la peco intreabai pa aia care pun benzina poate stiu ei sau poti sa te duci la servit si sa intrebi un specealist funda?

| constantinescu98 a răspuns:

Intreaba un specealist