| dani97 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca ai picat la traseu si il dai din nou, e posibil sa iti pice in masina acelasi politist ca data trecuta? Va multumesc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da. Am un prieten care s-a certat cu poolitaiul, iar acesta i-a promis ca nu mai pupa el permis in judetul ala. Si i-a picat (sau l-a picat, cam tot aia laughing ) de 2 ori, pana cand a apelat la un superior de-al lui.
Asta se intampla doar in judetele pul.ii, precum Brasov, Suceava, si probabil altele.
In mod normal, dosarele se impart la intamplare, nu si le aleg spagarii. Pardon, pulytaii.

| Eastwood a răspuns:

Normal ca este posibil!

| Peridava a răspuns:

Da, e posibil. Mie mi s-a intimplat. Depinde cum aleg ei dosarele.

| vladeusebiu a răspuns:

Da este posibil.