| Ioana4you_9496 a întrebat:

stie cineva de unde sa downloadez Captain Claw 2, in afara de sieturi din astea la care trebuie sa astepti? As prefera un site FARA virusi va rog. Fundita pentru cel mai bun.Scuze de categorie...

5 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Cum l-ai descarcat

| Ioana4you_9496 explică (pentru amyana):

Vezi ca pe youtube este tutorialul asta : http://www.youtube.com/watch?v=kaRgqB_X2iA te prinzi u;)

| amyana a răspuns (pentru Ioana4you_9496):

Mersi

| bayetyka a răspuns (pentru amyana):

Cum l-ai descarcat ioana si eu l-am descarcat la fel dar nu-mi intra absolut deloc in joc te rog zi-mi alta modalitate te rog mult

| Ioana4you_9496 explică:

Intrebarea nu mai ieste valabila... l-am downloadat azi dimineata dar merci oricum