| ninjalau23 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DK8X4BBBM/ merge pe bora din 99'? ma poate ajuta cineva, vreau sa fac un cadou si nu stiu sigur daca merge

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Da, se potriveste. Doar ca e cam salb pentru difuzoarele de pe bora. Ar trebui sa cauti ceva cu un output de 4x50w Probabil o sa fie mai scump, dar nu cumult.Acuma asta depinde de cine primeste cadoul. Daca e un prieten bun sau o iubita eu zic ca merita investitia. Daca e pentru mama soacra e bun si asta.

| ninjalau23 explică (pentru 13):

E pentru tata laughing nu cred ca trebuie mai bun, el numa pentru CD foloseste!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vezi ca ala nu citeste cd-uri!
Eu iti recomand un Pioneer, sau Kenwood, pentru ca boxele din Bora/Golf 4 cer putere maricica.
www.be-loud.ro