| cryna43v3r a întrebat:

In cazul in care instructorul auto nu face cate ore trebuie cu elevul acesta poate sa fie schimbat? Si cum se poate face?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Nu sunt toate orele obligatorii. daca nu vrea el sa le faca atunci poti merge la sediul scolii si sa il reclami si vei rezolva problema. ori il vor pune ei sa le faca ori iti vor da alt instructor

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ar trebui sa discuti asta cu conducerea firmei la care lucreaza. Cu siguranta sefii nu stiu ce afaceri face angajatul lor.

regis
| regis a răspuns:

Important nu e cate iti trece, ci cate conduci vs. cate platesti.

| cryna43v3r explică:

Ms mult pentru raspunsuri, problema e ca imi trece mai multe ore decat fac si fiind foarte important pentru mine sa invat sa conduc nu am stiut cum sa procedez

| alexcan a răspuns:

Pai problema este urmatoarea, atunci cand intri in examen instructorul trebuie sa aiba facute toate orele de condus cu tine, daca cumva mai raman cateva ore de condus acelea s-ar pune pentru examen dar depinde acum de instructor ideea e ca si instructorul ca multi alti in. ro vrea sa iti i-a bani si sa te invete pe cat mai rapid si fara prea mare osteneala cum sa conduci, in caz ca nu mai vrea sa faca orele cu tine il poti reclama.