| Damian_Marius_1990 a întrebat:

As dori sa stiu in Bucuresti unde se poate exersa sofatul (fara a detine permis) in poligoane precum cel de la Ilioara.
La ilioara trebuie sa fii insotit de instructorul auto? Se plateste intrarea? Mai exista si alte astfel de locuri in Bucuresti?
In orice caz legal e permis sofatul in orice loc care nu e considerat drum public din cate stiu eu.

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Nu trebuie sa fii insotit de instructor.doar de o persoana care are carnet deja si trebuie sa platesti o taxa de 5 lei pentru 1 ora, alte poligoane mai exista, dar nu stiu sa-ti spun zona

| Damian_Marius_1990 explică (pentru alexa007):

Eu am permis si as fi vrut sa merg pentru prietena mea. Deci doar 5 lei pe ora la Ilioara? Auzisem de sume mult mai mari happy