| pogacel a întrebat:

Ma gandeam sa imi iau un motocross si am gasit unul alfarad r6 se numeste, cei care stiti e chinezarie, merita sa-l cumpar? E destul de ieftin

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum cateva zile iti doreai un bmw. Esti cam nehotarat.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca nu ai tai bani sa-ti cumpere ceva la ora asta.
Sa mai cresti, sa-ti iei job si cand ai strans destui bani iti iei intai permis si apoi iti iei un motocross.

| pogacel explică (pentru Violleta2022):

De unde stii tu situatia financiara a parintilor mei, daca nu isi permineau nu intrebam aiurea

| Violleta2022 a răspuns (pentru pogacel):

Ai scrie chiar tu pe celalat topic, interbandu-ne cum sa-ti convingi parintii sa-ti cumpere un cross... ceea ce denota ca nu sunt parinti bogati sau cu venituri mari, ca sa-si permita ceva cu care tu sa alergi pe camp, fiind de fapt un moft, nu o necesitate.

Nu sunt copilas, deci stiu foarte bine cu ce se confrunta parintii si cum voi copilasii vreti lucuri pe care parintii nu si le permit, de aceea veniti aici sa aflati metode, cum sa va convingeti parintii sa va ia lucuri de care nu aveti nevoie, dar pe care le vreti voi de distractie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gata i-ai convins?