| Estera123 a întrebat:

Mai exista un alt poligon auto in afara celui de la Ilioara? Am auzit ca ar fi unul prin Pantelimon, dar nu stiu exact sa ajung.
As dori si cateva informatii despre acestea. Daca se plateste, ce program au, daca este autorizat, in ce stare este asfaltul etc.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai Ilioara, Tineretului, Vitan, mai exista la ACR pe Jiului-Poligrafiei, Pantelimon si Colentina dar fara a fi membru sau fara a face abonament poti merge decat la Ilioara, Pantelimon si Colentina. Tineretului si Vitan sunt poligoane foarte mici si trebuie sa fi membru sau sa faci abonament pe 6 luni pentru a avea acces, abonament care nu este deloc ieftin si la ACR ai voie numai insotit de un instructor auto sau un membru ACR dupa plata unei taxe de 15 lei. Nici unul in afara de cel de la ACR nu sunt intr-o stare chiar buna, peste tot exista asfalt crapat, gropi nu prea sunt e adevarat dar asfaltul este crapat si devine incomod mai ales pentru motociclete, mult praf pe asfalt ceea ce la anumite manevre poate fi periculos pe motociclete in special si aici, caldura pentru ca nu exista pomi nicaieri, dar astea sunt conditiile nu ai ce sa faci!

| Estera123 explică (pentru FurtunaDiesel):

Ai idee cum se ajunge la poligonul din Pantelimon? Am inteles ca este aproape de Policolor, dar nu stiu exact pe ce stradute. Nu stiam de cel din Colentina. Acesta unde este mai exact?

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Estera123):

Da aproape de Policolor ep Theodor Pallady nu este pe stradute este chiar la bulevard. Cel din Colentina nu stiu exact sa iti spun, am fost de 2 ori decat dar dus de GPS, scrii pe GPS Poligon Colentina si iti gaseste. Am uitat sa iti spun si mai exista si in Drumul Taberei dar nici la ala nu stiu exact strada. Cand locuiam in Constanta am batut mult poligoanele din Bucuresti dar acum nu mai retin sa iti spun unde sunt decat ACR, Vitan, Pantelimon si Ilioara!

| Estera123 explică (pentru FurtunaDiesel):

Mersi! Mi-ai fost de mare folos.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Estera123):

Cu placere!

| Negoi_Marius_1981 a răspuns (pentru Estera123):

Este poligon auto in Drumul Taberei?