| Justjust11 a întrebat:

Marti am sala categoria b, chestionare fac, am facut acum 6 chestionare, unul cu 26, unul cu 25, 2 cu 24 si am picat unul cu 21. Imi e frica. Oare sa ma duc sa dau sala? Aproape toate chestionarele le iau.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Stai linitit. Ce poate fi asa greu la sala? Daca ai invatat va fi super usor. Cel mai important aspect este sa stai CALM. Linistit, calm, fara teama, sa iti iei o sticla de apa ca sa te linisteasca, mai bei cate o gurita. Fara cafea si suc inainte de examen ca te agita. Trebuie sa privesti cu incredere examenul, fiindca nu este cine stie ce. Emotii trebuie sa ai la traseu nu la sala.