| danydany097 a întrebat:

Merita acest atv achizitonat? ce ziceti voi? http://mercador.ro/oferta/vand-atv-motor-250-IDolBI.html #32e4524076; r:; s:

5 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Nu stiu ce sa zic depinde pe unde si c at il folosesti mie atv-urile sub 400 cmc mi se par slabe in off-road eu am primit un CF MOTO 502 A poti sa-l cauti sa vezi chiar daca ii chinezerie rupe facbricat in Germania 2012 cei drept consumul este exagerathappy

| ombladon a răspuns:

Da,merita

| cristiiiiiii a răspuns:

Da este bun in raportul calitate-pret.Acum depinde si cum se prezinta din punct de vedere tehnic

| Iepan_Sebastian_1992 a răspuns:

In locul tau as strange mai multi bni si mi-as lua unul ceva mai mare

| danydany097 explică (pentru Iepan_Sebastian_1992):

Tu cred ca nu vezi ca e imens atv ul?