| RoxanaRR a întrebat:

Modele pe motociclete strict pentru categoria A2 fara limitare va rog.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

RAR nu accepta motociclete limitate decat daca au aceasta limitare prin productie. ca exemple pentru A2:
suzuki gs 500, honda cb/cbr 500, aprilia pegaso, kawasaki zzr400, yamaha virago, kawasaki z500, etc. orice are sub 46 de cai e buna pentru A2

| RoxanaRR explică (pentru JohnnyBi):

Pentru o fata ce model recomanzi?

| JohnnyBi a răspuns (pentru RoxanaRR):

Nu recomand nimic. gusturile nu se discuta. iti plac vitezanele iei zzr sau cbr, iti plac naked mergi pe cb, gs. in functie de ce vrei tu