| Gabriel_Mocănaș_2001 a întrebat:

Nu ma pricep la masini. vreau sa va pun o intrebare!
https://m.olx.ro/oferta/audi-a3-2008-1-4-tsi-facelift-ID 9vHph.html la un audi a3 dinacesta...ce consum are, atat in oras incat si in afara, si timbru de mediu!
As fi foarte recunoscator!

3 răspunsuri:
| roanunt a răspuns:

Din ce am vazut eu, masina este cam ''perpelita''. Trebuie sa mai ai ceva bani sa o faci cat de cat sa arate ca masina. Am vandut masini si stiu cum ar trebui sa arate o masina cat de cat ok. Adevarat, masina este second-hand, dar totusi...

| Gabriel_Mocănaș_2001 explică (pentru roanunt):

Eu m-am referit ca model de masina...ce consum are...7%.8%.
Si tumbru de mediu, cat platesti pe an...
Am pus masina ca model!