| aaaaa_8179 a întrebat:

Nu mai primesc curent in atv, butonul de pornire nu mai merge, dar semnalizarile merg, oare de la ce o fi? poate fi de la regulatorul de tensiune?

2 răspunsuri:
| Twista a răspuns:

Poti avea probleme si cu butonul de pornire, nu numai cu regulatorul de tensiunewinking cauta pe Google firma atv-ului si vezi care e problema.

| aaaaa_8179 explică (pentru Twista):

Faza e ca nici becul care imi indica daca am curent nu se mai aprinde, dar m-am uitat la mufe, la releul de pornire si le vine curent, dar cand dau cheie nu se aude nimic si nici nu se aprinde becul.