| Christuletzu123 a întrebat:

Ok deci stiu ca pare ciudat dar este legal sa detii un tank in romania am auzit ca trebuie intr-un fel dezarmat si armura sa fie gaurita si trebuie sa ii faci modificari la senile

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este legal, daca este transformat astfel sa nu fie functional ca arma.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si ce mama dracului faci cu tancul ala? Te duci cu el la magazinul din colt, sa-ti iei tigari?

| Vi003 a răspuns:

E bun si-un tanc la casa omului, dar tare bun ar fi si-un bombardier...