| EX_AL_2002 a întrebat:

Este legal sa deții un porno în România? As vrea sa creez unul.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Salut! Este legal atat timp cat persoanele din materialele video/foto DEPASESC varsta de 18 ani si ai drepturi asupra materialelor publicate.

| RAY a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este ilegal sa deschizi bordeluri sau case de toleranta, ca asa se numesc.
Vad ca nu ai habar nici de cum se numesc.
Dar nu ma mir, vad ca esti micut, abia ai 16 ani si probabil ca acum visezi la sex si alte activiatati sexuale.
Din pacate, tu nu ai voie nici sa intrii intr-un sex shop, dapai sa deschizi un bordel.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce e aia un porno?
Vrei să spui Studio de chat de-a dezbrăcatelea? E plin de ele.
Ca să creezi unul îți trebuie firmă, capital, locație, aparatură și fete rele.
Fetele bune merg în rai, fetele rele merg unde vor.

| Plato a răspuns:

E ilegal doar daca e cu minori.