| anonim_4396 a întrebat:

Pareri masina automata pana in 2000 euro?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 2000 automata care sa fie si cat de cat decenta ma indoiesc

| Sofer a răspuns:

La 2000 euro ai sansa sa cumperi o masina cu cutia defecta si sa aiba nevoie de reparatii scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi pare bune de la 2000 ron in sus

| Statique a răspuns:

E posibil sa gasesti in Germania la banii astia una buna, dar nu iti poate garanta nimeni cat o sa te tina, te sfatuiesc sa alegi manuala daca nu cumva ai un handicap big grin Bafta!

| Sinzian_Grab_1954 a răspuns:

Am doua masini cutie automata.Renault clio si land rover frellander sant multumit de ele.