| Muscoiu_Darius_1999 a întrebat:

Pot beneficia de cuponul rabla dacă cumpăr o mașină de test drive?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa renunti la masina veche si obtii o reducere la noua masina dar trebuie sa fie din showroom autorizat nu second hand, sa lasi masina veche pentru o dacie noua nu merita sau sa iti iei alta marca cu 20 000 euro daca iti permiti nu stiu cum stai cu salariu pe tara.

| Simpatic a răspuns:

Nu, ti s-a mai raspuns asta, pentru ca voucherele se acorda pentru achizitionarea unei masini noi, cele de drive test sunt deja inmatriculate si pot fi vandute ulterior in regim second hand chiar daca multe dintre ele au km putini...nici tie nu ti-ar conveni cred ca cumperi o masina pe care au condus-o sute de persoane, un fel de masina de scoala de soferi dar cu km putini.