| Romeo666 a întrebat:

Salut.Daca am un Smart ForFor 2007 pot sa beneficez de programul rabla de la anul? Am vazut ca anul acesta a fost Black Friday la toate modelele Dacia.Eu as vrea sa imi cumpar o Dacia Logan 3 sau o Tesla si as dori sa stiu daca pot beneficia de programul rabla si sa am aceea reducere la o masina Dacia sau Tesla sau la alta masina electrica daca dau acel Smart ForFor din 2007 in stare perfecta de functionare.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Eu as vrea sa imi cumpar o Dacia Logan 3 sau o Tesla" rolling on the floor
Si eu as vrea sa merg pana in parc, sau in Caraibe.