| samsung011 a întrebat:

Pot sa pun inchidere pe telecomanda la un golf 3 daca am inchidere centralizata pe cheie. dar mi sau stricat butucii de la incuietori. pot sa pun?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Se poate, iti cumperi o alarma de la supermarket(gasesti la 100-200 lei) care are cheie tip "briceag", mergi cu ea la un service autorizat(il gasesti in certificatul de garantie, daca vrei garantie, e obligatoriu unde vor ei sa o instalezi), le mai dai si lor ceva(negociezi) si gata...ai rezolvat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu, se poate, la opel-ul meu a fost posibil, dar te va costa, du-te la un service din oras-ul tau si vei gasi cu siguranta tot ce iti trebuie, iti vor pune ei, montare si etc, dar te va costa ceva.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Am uitat sa specific...cumperi modul alarma+inchidere centralizata la banii astiahappy