| samsung011 a întrebat:

Pot sa pun inchidere pe telecomanda la un golf 3 daca am inchidere centralizata pe cheie. dar mi sau stricat butucii de la incuietori. pot sa pun telecomanda?

Răspuns Câştigător
| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Da, dar cred ca mai ieftin iesi daca iti schimbi butucii decat sa pui la telecomanda.gasesti la dezmembrari foarte ieftin.parerea mea, tu faci cum vrei

2 răspunsuri:
| iordantonio a răspuns:

E posibil, dar daca se descarca vreodata acumulatorul, nu mai poti deschide usa; e de preferat sa inlocuiesti butucucii.