| OvidiuS91 a întrebat:

Pot schimba culoarea mașinii fără a mai schimba certificatul de înmatriculare?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti fara probleme.
Eu ti-o vopsesc fara sa ma intereseze de certificatul masinii, la fel si alti vopsitori, iar cei care colanteaza, la fel, li se rupe de culoarea din certificat.
Problema e ca nu e legal sa circuli pana nu schimbi certificatul.
Dar culoarea o poti schimba, si poti admira masina la tine in garaj, fara probleme laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu poti, in certificatul de imatriculare e trecuta si culoarea

| cristimihailov a răspuns:

Salut, nu. Nu poti.
Deoarece in certificat este trecuta si culoarea.

| marian7474 a răspuns:

Nu