| anonim_4396 a întrebat:

Pot trece granita cu o masina intr-o duba cu prelată?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand daca intra si 2 nu poti pentru ca depasesti MMA autorizata. Solutie= sa o aduci cu un tir, o conduci sau pe plataforma agatata de autoutilitara

| Freya1 a răspuns:

Ia incearca. Orcum la granita iti verifica masina iar daca tu vrei sa treci ilegal te ia si pe tine si pe sofer. Daca vrei sa treci dar sa treci legal probabil tot o sa ai o problema ca nu ai loc in masina pe un scaun normal nu ca animalele in spate pe remorca

| sorinake a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca ai inteles gresit.
Cel putin asa sper.
Sper ca nu s-a referit la modul ala de a trece laughing)

Poate a intrebat doar daca se poate trece granita cu o masina prevazuta cu prelata, el conducand sau fiind pasager big grin

Caz in care nu ar fi nimic in neregula

| Freya1 a răspuns (pentru sorinake):

Am specificat in ambele sensuri :p sper si eu sa nu am dreptate

| CV25CRI a răspuns (pentru Freya1):

Eu vreau sa transport o masina (având actele pe ea și este înmatriculată pe mine) într-un Renault Master (gen https://www.autovit.ro/......GmpFX.html

| Freya1 a răspuns:

Da asa poti dar vezi modul de exprimare ca se intelege altceva laughing