| Vasile003 a întrebat:

S-ar putea de polishat chiuloasa originala la un Piaggio si sa-i pot pune 65cc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "polishat"?
Cumva ai vrut sa spui "POLIZAT"?

| Aditu94 a răspuns:

Prin "polishat" te referi sa ii dai planeitate, nu? acum depinde si ce vrei sa faci cu ea, ce proiecte ai, plus ca trebuie sa vezi daca va corespune cu blocul motor la : gaurile de centraj ce prinde chiuloasa, la gurile de apa pentru racire, la cursa pistonului ca sa nu loveasca supapa cand supapa este deschisa maxim ca se pot instramba si mai mult pierzi timp decat sa progresezi. Recomand sa consulti o carte tehnica.