| PetrisorPetru a întrebat:

Sal!
Am cumparat un golf 5 si nu stiu unde pot verifica consumul, si nu stiu daca are optiunea cu consumul, se poate vedea consum apasand ceva butot si dand cheie?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu are computer de bord, cu aceasta optiune, nu prea poti, decat folosind o interfata-tester, conectata la un laptop.

| Black00 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a vedea lucrul asta zic eu, e sa-ti faci plinul si sa te plimbi prin oras si sa pornesti kilometrajul si cand ramai fara combustibil poti vedea cati km ai facut cu x combustibil

| PetrisorPetru explică:

Ofer funda daca stie cineva sa imi spuna cum pot sa vad litri de benzina si consumul daca nu am compiuter de bord la golf 5.
Am vazut pe net cv de genul ca apesi pe butonul o.o de la bord si pui contactul si de acolo nu stiu cum se face.