| StefanutZ_1919 a întrebat:

Sall! Aveti idee cat costa schimbarea sistemului de distributie la un Renault Laguna, an fabricatie 2000, motor 1.9 diesel?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Articol extins/Info extins: cu garnituri
Cod articol al dispozitivului special recomandat: STT-1
incepand cu an fabricatie: 01/99/07/1
Agregate angrenate: agregat antrenat:arbore cu came
Tip model: B56J
Pîna în an fabricatie: 01/00/10/2
Cod motor: F9Q710/F9Q716
Articol extins/Info extins 2: fara roata dintata
Cod articol al dispozitivului special recomandat: GAT4390
Latime [mm]: 26 mm
Numar dinti: 153
contine role: 3

Aceasta este distributia pentru modelul tau si costa 703 lei complet tot kit-ul de distributie cu intinzatoare, role etc.

2 răspunsuri:
| DrummerDreams a răspuns:

De obicei incepe pe 15 septembrie.dar cateodata incepe mai tarziu sau mai devreme.depinde cand e ziua de luni

| StefanutZ_1919 explică:

Mersi man... voiam sa stiu orientativ, da ma bucur pentru raspunsu tau precis.