| Claudiu003 a întrebat:

Sall ce parere aveti de linhai joker e bun? vreau sa strang bani si o sa ma mai ajute si tata.eu am 13 ani si vreau sa il iau pentru mine

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pana la 16 ani nu il poti conduce legal decat pe la tine prin curte sau prin gradina sa te plimbi cu el dar in rest necesita 16 ani minim si desii pare un ATV in miniatura si pare pentru copii legea nu le permite copiilor sa circule cu el decat in spatiu privat adica in curte, prin gradina si asa mai departe!

| Claudiu003 explică:

Eu vreau sa ma joc cu niste baieti de la mine din cartier pe niste dealuri pe drumuri mai putin circulabile si ma intereseaza sa stiu daca e bun duce nu duce consum etc