| Alexrocks a întrebat:

Sall...INTREBARE ADRESATA CUNOSCATORILORwinkingUnde pot gasi poligoane auto private(unde sa nu am probleme cu politia,ca nu am carnet dar vreau sa invata,bineinteles cu un sofer in dreapta) in Bucuresti?, daca se poate prin sectorul 2 sau in apropiere, as dori si o adresa.

Răspuns Câştigător
| A3lin a răspuns:

Pai eu zic asa condu pe camp undeva pe drumurile publice iti trebuie carnet dar pe camp sau in curtea ta nu are ce sa iti faca politia deci doar pe camp exista varianta in poligoane trebuie carnet!

| Alexrocks explică (pentru A3lin):

Multumesc pentru raspuns, si deja m-am comformat cu informatiilelaughing

1 răspuns: