| anonim_4396 a întrebat:

Am o motocoasa,. motofalciatrice bcs. Mi s-a stricat pistonul si segmentii. Am luat seria de la piston ACM 155440 si AL R 480! Cum as putea afla aceste piese, urgent! Nu conteaza pretul! FUNDA

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Intreaba-l pe ''anonim''rolling on the floor

| mennenspeed a răspuns (pentru a1doru):

Haha tongue ai 7 ANISORI?

| a1doru a răspuns (pentru mennenspeed):

Da,dar chiar si la varsta asta, nu pot sa-i sufar pe aia care au mai multe conturi.

| alexgogo a răspuns:

Salut! vezi pe ebay.co.uk poate ai noroc si cu shipping free!

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Catalin da-mi datele complete, tip BCS 600, sau ce numar 602, 700! Pot sa-ti gasesc pistonul!

| mennenspeed a răspuns (pentru Jicarean_Calin_1960):

Mersi, apreciez efortul tau, dar am rezolvat, desi am dat 1000 lei pe el + benzina 100 lei. De fapt unchiul meu platestebig grin