| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: care din cartile de examen auto este mai buna sa o cumpar? cea cu Noul cod rutier 2016(pe intelesul tuturor)+cd cu 1500intrebari, sau Intrebari si teste Cat.B 2016 pentru obtinerea permisului auto.care are 448pagini cu toate capitolele+1500intrebari?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Prima cred ca e mai buna, eu de pe aia am invatat.

| AMM97 a răspuns:

Legislatia o poti citi si pe internet, sunt foarte bune intrebarile pe capitole, pe care, probabil le gasesti in ambele carti. O recomand pe a doua si multe chestionarebig grin bafta la sala!

| dSabYn a răspuns (pentru AMM97):

Pana la urma am cumparat Noul cod. happy Mersi!winking