| Kaennox a întrebat:

Sallut, cine stie daca un opel corsa an fabricatie 2002-2004 poate avea tractiune pe spate? ma tot contrzic cu tata, si nu stiu sigur! dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| xanax7040 a răspuns:

Toate modelele corsa au tractiune fata

4 răspunsuri:
| axy08 a răspuns:

Opel corsa este o masina cu un mottor mic si in general masinile cu motuare de 1200cc nu au tractiune pe spate dar eu stiu ca nu au tractiune pe spate pentru ca si tatal meu are una

| Iulian_Robert_1922 a răspuns:

Corsa are numai tractiune pe fata

| RockLee a răspuns:

Nu are!
Nici un opel nu are tractiune pe spate, din cate stiu eu!

| FPI a răspuns (pentru RockLee):

Exista opel si cu tractiune integrala dar 95% au tractiune fatahappy dar eu stiu un opel cu tractiune spate Opel Speedsterhappy