| BoGdY13 a întrebat:

Sallz TPU! fratilor mi-am gasit o derbi senda xtreme 50sm din 2007 care a mai avut este buna se strik repede? etc

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In general Derbi fac motociclete si scutere destul de ok. Depinde in ce stare este si cat de fugarita sau de culcata este cea pe care ai gasit-o. Daca este una bine intretinuta si cu schimburile de ulei si consumabile la timp si asa mai departe, fara sa bage in el diluant in loc de benzina sa ii creasca puterea sau alte prostii ca la romani, este foarte ok motocicleta, dar depinde si la ce pret este sa nu o iei prea scump!