| Andreii002 a întrebat:

Am decis sa imi achizitionez prima mea masina, sa va povestesc. Eu locuiesc in Dambovita, iar eu am buletinul facut la Bucuresti Sec 6 cu domiciliul acolo (la bunica mai exact). Eu vreau sa imi inmatriculez masina pe Bucuresti, nu pe Dambovita. La acte nu se pune problema, se poate? Daca da, stiti cumva de ce acte am nevoie? Bunica trebuie sa fie prezenta? Casa aceea e pe numele ei. Multumesc mult!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai buletin de B si iei masina pe numele tau nu are nicio treaba bunica ta