| Mariobmb a întrebat:

Salut, am o intrebare. Asiguratorul mi-a cerut poza cu asigurarea celui care m-am lovit că sa vada unde i-a fost încheiată asigurarea, acum el nu îmi răspunde la telefon. Este o problema nu are cum să-mi repare mașina?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu intelege nimeni ce scrii, este o probleme nu are cum sa mi deoarece mașina? Ce ai vrut sa spui cu asta? pentru limba română apasă tasta 1 pentru a intra in legatura cu un operator apasă 2. naiba sa o ialaughing

| Mariobmb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Te luam un pic in ras dar nu stau de tine. Este auto corectorul frate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aproximativ.