| ErYkJorDash a întrebat:

Salut am o masina inscrisa pe Bulgaria actele nu sunt traduse in Engleza. se poate circula in alta tara cu actele netraduse? sau este neaparata nevoie sa le traduc

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Ce are sula cu prefectura! daca actele sunt sunt valabile, nu e nevoie sa fie traduse.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu deoarece nu intelege nimic mascatul care te opreste, asa le zic la politai de obicei (mascati).

| Pesha a răspuns:

Daca actele sunt in regula poti circula oriunde nu trebuiesc traduse neaparat.