| XcobraX a întrebat:

Salut, am o Skoda Octavia 2 din 2007 motor 1. 9BXE, am observat ca de la un timp cand rotesc de cheie sa opresc motorul, pornesc si avariile si lumineaza de 2 ori cum ar veni, asta cand ajung cu cheia pe pozitia 0 de contact, dar daca il opresc cu usa deschisa am observat ca nu mai face, a, da eram sa uit sa precizez, se inchid si usile si se deschid, de la ce ar putea fi? Dau Funda!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te: ce indica avarile aprinse!
N-ar strica sa mergi la un service, sa-i faca o verificare masinii.

| XcobraX explică (pentru Bula):

Voiam doar sa aflu o idee de la ce ar putea fi, mersi.